Перейти до вмісту
Главная страница » T-Mobile досягла швидкості завантаження 4.3 Гбіт/сек в автономній мережі 5G

T-Mobile досягла швидкості завантаження 4.3 Гбіт/сек в автономній мережі 5G

  Результати тесту матимуть наслідки для розвитку фіксованого широкосмугового зв’язку та 5G трансляцій з низькою затримкою.

  Компанія T-Mobile оголосила про успішне проведення тесту, в рамках якого було використано її виробничу автономну 5G мережу в міліметровому діапазоні. У компанії називають результати проведеного тесту безпрецедентними для США.

  Завдяки співпраці з Ericsson та Qualcomm Technologies компанії T-Mobile вдалося об’єднати вісім каналів в діапазоні міліметрових хвиль, що дало їй можливість досягти швидкості завантаження 4.3 Гбіт/сек без необхідності використання низько- або середньочастотного спектра для закріплення з’єднання. Компанія T-Mobile також об’єднала чотири канали в міліметровому діапазоні для формування висхідного каналу, в якому було досягнуто швидкості передачі даних на позначці 420 Мбіт/сек.

  Застосування технології 5G в діапазоні міліметрових хвиль може забезпечити неймовірно високу швидкість, оскільки створює величезну місткість. Але такий сигнал не надто добре проходить через перешкоди, що робить такі мережі менш привабливими для користувачів мобільних телефонів, які не сидять на одному місці.

  Задля розв’язання цієї проблеми компанія T-Mobile реалізувала стратегію застосування багатодіапазонного спектра, використовуючи низькі частоти з метою покриття всієї країни та середні й високі частоти (Ultra Capacity) для забезпечення високої швидкості майже кожному користувачеві.

  У компанії T-Mobile стверджують, що технологію 5G mmWave у 5G SA можна використовувати в місцях скупчення людей, таких як стадіони, і, потенційно, для потреб фіксованого бездротового зв’язку.

  «Ми були та залишаємося лідерами галузі – ми запустили найпершу, найбільшу та найшвидшу автономну мережу 5G по всій країні – і тепер ми продовжуємо розширювати межі бездротових технологій, – зазначив президент відділу технологій компанії T-Mobile Ульф Евальдссон. – Ми завжди казали, що будемо використовувати міліметрові хвилі там, де це матиме сенс, і цей тест дозволяє нам побачити, в який спосіб цей спектр можна використовувати в різних ситуаціях, наприклад, у багатолюдних місцях або для забезпечення роботи таких систем, як фіксований бездротовий доступ у поєднанні з автономним 5G».

  Покриття мережі 5G T-Mobile охоплює понад 330 мільйонів людей, які перебувають на площі 5 мільйонів квадратних км – це більше, ніж покриття компаній AT&T і Verizon разом узятих. Крім того, близько 300 мільйонів людей по всій території США мають доступ до послуги надшвидкісного зв’язку Ultra Capacity 5G від T-Mobile.

  Джерело: https://mediasat.info/