Перейти до вмісту
Главная страница » Orange Polska незабаром розпочне вимикати мережу 3G

Orange Polska незабаром розпочне вимикати мережу 3G

  Оператор мобільного зв’язку Orange Polska повідомив, що розпочне вимкнення мережі третього покоління на території Польщі.

  У другій половині вересня мережі 3G оператора будуть вимкнуті в наступних повітах: Верушовському, Велюньському, Паєчаньському, Злотовському та частково в Пільському та Валецькому.

  У жовтні мережі 3G припинять роботу на решті території Пільського та Валецького повітів, а також у таких повітах: Серадзькому, Здунськовольському, Лаському, Поддембицькому, Чарнковсько-Тшцянецькому, Ходзезькому, Оборницькому та Вонгровецькому.

  В Orange Polska також повідомили, що в наступних за чергою регіонах мережі 3G буде відключено у 2024 році. А по усій країні мережі компанії, що працюють у цьому стандарті, припинить роботу до кінця 2025 року.

  Старі SIM-картки можна безплатно обміняти на нові в будь-якому центрі обслуговування клієнтів компанії Orange Polska.

  Станом на кінець минулого року компанія Orange Polska обслуговувала 17.63 мільйона SIM-карт, з яких 12.57 мільйона – за моделлю післяплати, 2.81 мільйона індивідуальних клієнтів послуги доступу до Інтернету (зокрема 1.17 мільйона – оптоволоконного Інтернету) та 2.57 мільйона індивідуальних користувачів фіксованого телефонного зв’язку.

  Джерело: https://mediasat.info/