Перейти до вмісту
Главная страница » Nokia надає Україні 5000 Wi-Fi роутерів та допоможе будувати магістральний інтернет-канал через Чорне море

Nokia надає Україні 5000 Wi-Fi роутерів та допоможе будувати магістральний інтернет-канал через Чорне море

  Мінцифра та Nokia домовилися спільно розвивати інтернет та зв’язок в Україні. Такої згоди дійшли Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров та CEO Nokia Пекка Лундмарк під час зустрічі в Давосі.

  Роутери для України

  З початку повномасштабного вторгнення компанія Nokia вже передала Україні 1770 роутерів, які вже забезпечують інтернетом укриття шкіл. Незабаром надійде друга партія – ще 3 230 роутерів.

  «Завдяки цьому ще більше українських школярів зможуть продовжувати навчання навіть під час повітряних тривог. Впевнений, що разом зробимо цифрову інфраструктуру ще більш стійкою та сучасною», – зазначив Михайло Федоров.

  Будівництво магістрального каналу

  Крім цього, CEO Nokia запропонував створити локальну групу експертів для консультування з відновлення, підвищення стійкості та модернізації цифрової інфраструктури.

  Також компанія надасть підтримку в будівництві магістрального інтернет-каналу через Чорне море. Адже це зробить Україну привабливішою для відкриття офісів світових IT-компаній, як Amazon чи Meta.

  Про що ще домовилися

  • Покращувати українську телеком-інфраструктуру.
  • Інтегруватися в міжнародний телеком-ринок.
  • Збільшити кількість телеком-фахівців в Україні.
  • Підсилити потужність українських інтернет-мереж.

  Нагадаємо, після повномасштабного вторгнення Росії в Україну, компанія Nokia заявила що припиняє роботу на території країни-агресора.

  Джерело: https://mediasat.info/