Перейти до вмісту
Главная страница » Huawei та Ericsson уклали довгострокову угоду про перехресне ліцензування патентів

Huawei та Ericsson уклали довгострокову угоду про перехресне ліцензування патентів

  Важливий крок для розвитку телекомунікаційної індустрії.

  Великі гравці ринку зв’язку, компанії Huawei та Ericsson, оголосили про підписання угоди про перехресне ліцензування патентів. Цей крок покликаний сприяти подальшому розвитку стандартів зв’язку та підвищенню якості технологій.

  Широкий спектр стандартів

  Угода між Huawei та Ericsson передбачає ліцензування патентів, що охоплюють широкий спектр стандартів, таких як 3GPP, ITU, IEEE та IETF, зокрема для технологій мобільного зв’язку 3G, 4G та 5G. Це відкриє двері для обох компаній до важливих інновацій у сфері телекомунікацій.

  У рамках цієї угоди Huawei та Ericsson також погодилися на продаж відповідних мережевих інфраструктурних й споживчих пристроїв. Це дасть змогу обом компаніям забезпечити доступ до запатентованих стандартних технологій одна одної, сприяючи взаємному поліпшенню продуктів.

  Huawei та інновації

  Huawei протягом останніх двадцяти років є ключовим гравцем, який сприяє розвитку стандартів у сфері ІКТ. У 2022 році компанія очолила рейтинг заявників Європейської патентної організації, подавши більше ніж 4 500 патентних заявок. Це підтверджує прихильність компанії до технологічних інновацій та розвитку галузі.

  Huawei, як власник і розробник багатьох патентів, дотримується збалансованого підходу до ліцензування. Ця угода відображає прагнення компанії підтримувати та просувати інновації, надаючи та отримуючи доступ до ключових технологій.

  Джерело: https://mediasat.info/