Перейти до вмісту
Главная страница » Google готується конкурувати з ChatGPT

Google готується конкурувати з ChatGPT

  Сундар Пічаї обіцяє, що ви зможете «взаємодіяти безпосередньо» з мовними моделями компанії. Google готується конкурувати з OpenAI ChatGPT, дозволяючи людям «взаємодіяти безпосередньо» з його «новими, найпотужнішими мовними моделями як супутником для пошуку»

  Це було б великим кроком для компанії — оскільки такі системи, як ChatGPT і DALL-E, стали вірусними, Google — компанія, яка роками грала м’язами свого штучного інтелекту та проводила безліч досліджень у цій галузі — не отримала публічної відповіді. до такого роду інструментів, деякі з яких можуть загрожувати його основному бізнесу.

  Під час сьогоднішньої телефонної розмови про прибутки Пічаї розповів про те, як компанія планує «розкрити неймовірні можливості, які надає ШІ», сказавши, що технологія «досягає точки перелому». Він також каже, що попередні дослідження Google AI допомогли створити «генеративні програми AI, які ви починаєте бачити сьогодні».

  Що стосується власних додатків, Пічаї каже, що компанія планувала зробити багато чого протягом наступних кількох місяців, до чого вона готувалася з «початку минулого року». Google каже, що першою моделлю, з якою люди зможуть безпосередньо взаємодіяти, є LaMDA, розмовна модель штучного інтелекту компанії, хоча точно не ясно, яку форму вона матиме.

  00550x-1.jpg (25 KB)

  Це буде не перший випадок, коли хтось за межами компанії користуватиметься нею — власна пісня The Verge Victoria Song минулого року продемонструвала програму для писання на її основі , а тестова кухня Google AI Test Kitchen дозволила людям взаємодіяти з нею на обмежено після того, як вони пройшли через список очікування . Але ніколи не було жодного моменту, коли безліч користувачів Twitter публікували приклади того, що вони створили за допомогою моделі штучного інтелекту Google, і люди не просили її написати заставки для їхніх подкастів чи есе для домашнього завдання .

  Оскільки деякі люди говорять про те, як можна використовувати ChatGPT для заміни пошуку Google (примітка: наразі це не дуже добре працює з багатьох причин), я впевнений, що компанія відчуває тиск, щоб зробити щось із усіма технологіями штучного інтелекту. має. Фактично, як повідомляється , співробітники Google прямо зараз тестують своїх власних чат-ботів на основі штучного інтелекту, які є конкурентами ChatGPT, і я не здивуюся, якби компанія робила щось подібне зі своїми поточними внутрішніми інструментами для перетворення тексту на зображення чи навіть відео .

  Схоже, що Google все ще може робити це повільно і не надаватиме людям карт-бланш доступ робити все, що вони хочуть. (Жодна публічна компанія не хоче створювати інший Tay .) Pichai каже, що вивчає ШІ з «глибоким почуттям відповідальності». Пізніше під час розмови він сказав, що компанія Google буде «обережною» і запускатиме штучний інтелект «скоріше як лабораторні функції в деяких випадках, бета-функції в деяких випадках, і просто повільно розширюватиметься звідти».

  Проте він вважає, що ринок готовий до такого роду продуктів. Питання, чи може суспільство бути таким, залишається відкритим, але ми чітко побачили, що люди хочуть пограти зі штучним інтелектом — і, здається, Google готова зробити свою власну версію.

  Джерело: https://internetua.com/