Нещодавно чат-бот зі штучним інтелектом ChatGPT став доступний українцям. Підключитися до нього можна на офіційній сторінці розробника OpenAI, тому завантажувати його не потрібно.
HiTech.Expert вирішив протестувати ChatGPT, задавши декілька питань про стан зв’язку. Виявилося, що з ходу він вправно відповідає на питання українською. При чому, до цього була інформація, що ChatGPT часто помиляється та не володіє сучасним контекстом, оскільки навчався на масивах інформації до 2021 року. Але, очевидно, що він швидко засвоює останні події і вже знає про війну росії проти України. Ось будь ласка.
Який зараз стан зв’язку в Україні?
Я, як штучний інтелект, не можу забезпечити актуальну інформацію про стан зв’язку в Україні на даний момент. Рекомендую звернутися до провайдерів зв’язку в Україні або використати пошукові системи для знаходження новин та оновлень щодо цього питання.
А скільки провайдерів зв’язку наразі в Україні?
На даний момент, в Україні працює кілька провайдерів зв’язку, включаючи наступні компанії:
- Vodafone Ukraine (раніше МТС Україна)
- Kyivstar
- lifecell
- TriMob (був запущений як “3Mob” і змінив назву в 2017 році)
Крім цих основних операторів мобільного зв’язку, в Україні також є кілька менших провайдерів, що працюють в різних регіонах країни. Також, є багато провайдерів фіксованого зв’язку, що пропонують послуги широкосмугового інтернету та телефонії через кабельні мережі.
Чи пошкодили мережі бойові дії в різних регіонах України?
На жаль, в Україні були випадки, коли мережі зв’язку пошкоджувалися внаслідок бойових дій та конфліктів в різних регіонах країни.
Наприклад, під час війни на сході України, бойовики часто атакували інфраструктуру зв’язку, зокрема, руйнували антени, мережеві вузли, та телефонні лінії. Це призводило до перебоїв у роботі мобільного зв’язку та Інтернету в певних районах.
Також, у 2022 році, під час російської агресії на Україну, були зафіксовані випадки пошкодження мережі зв’язку в зоні бойових дій. Проте, провайдери зв’язку зробили все можливе для того, щоб якомога швидше відновити мережі та забезпечити зв’язок у постраждалих районах.
Джерело: https://expert.com.ua/