Перейти до вмісту
Главная страница » У Великій Британії запустили першу автономну мережу 5G

У Великій Британії запустили першу автономну мережу 5G

    У компанії Vodafone заявили, що вони першими впровадили автономну мережу 5G у Великій Британії. Автономна мережа 5G, на відміну від інших версій 5G, працює незалежно від наявності мережі попереднього покоління – 4G. Про це повідомляє видання RCR Wireless News.

    Оператор стверджує, що запуск автономної мережі 5G під брендом 5G Ultra, надає доступ до послуги майже мільйону споживачів. Вона також дозволяє збільшити тривалість роботи абонентських пристроїв від акумулятора на 25%, забезпечуючи більш стабільне підключення в завантажених місцях та вищу швидкість передачі даних. Послуга доступна в таких містах, як Лондон, Манчестер, Ґлазґо та Кардіфф.

    Наразі до мережі 5G Ultra можуть приєднатися власники смартфонів Samsung Galaxy S21 та S22, але надалі очікується поява інших сумісних пристроїв. Однією з перших великих подій, на яких люди можуть скористатися перевагами підключення до нової автономної мережі 5G, став Вімблдонський тенісний турнір (26 червня – 16 липня). На територіях, де проходить турнір, було модернізовано обладнання, встановлене на щоглах мобільних мереж, зокрема тих, що забезпечують покриття тенісних кортів та фан-зон.

    Запуск першої автономної мережі 5G у Великобританії відкриває нові перспективи для покращення якості мобільного зв’язку та передачі даних. Компанія Vodafone продовжує впроваджувати інновації, щоб забезпечити своїм абонентам надійне та швидке з’єднання.

    Джерело: https://mediasat.info/