Перейти до вмісту
Главная страница » Естонський оператор відключає мережу 3G по всій країні

Естонський оператор відключає мережу 3G по всій країні

  Телекомунікаційна компанія Telia, яка надає послуги мобільного зв’язку на території Естонії, починає вимикати мережі 3G. Дане рішення було прийнято у зв’язку з планом переходу на більш сучасні стандарти 4G та 5G, – говориться на офіційному сайті оператора.

  Закриття мережі 3G розпочнеться наприкінці лютого та триватиме до кінця поточного року. Відключення відбуватиметься поетапно, у різних регіонах Естонії.

  Згідно з графіком, першими регіонами, де розпочнеться відключення, стануть Ляенемаа, Пярнумаа та Рапламаа. Потім процес пошириться на інші регіони, включаючи Ярвамаа, Тарту та інші.

  Телекомунікаційна компанія Telia просить клієнтів звернути увагу на те, що після відключення мережі 3G пристрої, підключені тільки до цієї мережі, перестануть працювати. Щоб уникнути незручностей, компанія пропонує оновити свої пристрої до сучасних моделей, які підтримують мережі 4G та 5G.

  Таким чином, Telia починає перехід на сучасніші стандарти зв’язку, що дозволить покращити якість голосових послуг та послуг передачі даних. Однак для тих, хто ще користується пристроями, підключеними тільки до мережі 3G, необхідно оновити свої пристрої, щоб користуватися послугами оператора.

  Детальний графік відключення мережі 3G Telia у різних регіонах Естонії:

  • 28.02.2023 – Ляенемаа.
  • 31.03.2023 – Пярнумаа та Рапламаа.
  • 30.04.2023 – Харьюмаа.
  • 31.05.2023 – Таллінн.
  • 30.09.2023 – Іда-Вірумаа, Ляене-Вірумаа, Хіюмаа та Сааремаа.
  • 31.10.2023 – Вільяндімаа, Йигевамаа та Ярвамаа.
  • 30.11.2023 – Тарту, Валгамаа, Пилвамаа та Вирумаа.

  Раніше ми повідомляли, що відключення мереж 3G також розпочинають оператори у Греції та Великій Британії.

  Джерело: https://mediasat.info/