Перейти до вмісту
Главная страница » Російська влада не дає згоди власнику «Київстар» на продаж «Вымпелком» та вихід з ринку

Російська влада не дає згоди власнику «Київстар» на продаж «Вымпелком» та вихід з ринку

  Російські міністерства намагаються зруйнувати плани компанії Veon, пов’язані із наміром останньої продати бізнес у сфері мобільного зв’язку в Росії.

  Російський уряд не погоджується із планами холдингу Veon, котрий окрім бізнесу в Росії також володіє мобільним оператором «Київстар». Veon має намір приєднатися до когорти компаній, що продають свої російські активи й виходять з російського ринку.

  Видання «КоммерсантЪ» повідомляє, що російські міністерства фінансів, економіки та центральний банк виступили проти того, щоб група операторів зі штаб-квартирою в Амстердамі продала свій підрозділ «Вымпелком» (бренд «Билайн»), що фактично означає вихід з російського ринку.

  Після початку повномасштабного російського вторгнення в Україну низка компаній вирішили піти з російського ринку, навіть якщо це завдало їм збитки. Найбільш яскравими прикладами на телекомунікаційному ринку є компанії Ericsson та Nokia, які доволі швидко оголосили про таке рішення.

  У листопаді 2022 року компанія Veon повідомила про плани продати свій бізнес приблизно за 130 мільярдів рублів (1.8 мільярда доларів США) команді топменеджер «Вымпелком» на чолі із генеральним директором Олександром Торбаховим.

  Російська інформаційна агенція ТАСС повідомила, що уряд РФ вимагає переглянути угоду, але не надає додаткових подробиць.

  Джерело: https://mediasat.info/