Перейти до вмісту
Главная страница » Google Fiber до кінця року запустить 20-гігабітний інтернет для приватних клієнтів

Google Fiber до кінця року запустить 20-гігабітний інтернет для приватних клієнтів

  Раніше у компанії Google Fiber повідомляли про плани надавати у кінцевому підсумку послуги доступу до мережі інтернет зі швидкістю 100 Gig (100 Гбіт/с). Наразі у компанії вже рухаються у цьому напрямку та сподіваються до кінця поточного року запропонувати послугу 20 Gig (20 Гбіт/с) + Wi-Fi 7 для приватних клієнтів.

  Сьогодні GFiber пропонує 1 Gig за 70 доларів на місяць і 2 Gig за 100 доларів на місяць, у той час, як у деяких містах послуга 5 Gig коштує 125 доларів США, а 8 Gig – 150 доларів. Інтернет-провайдер стверджує, що вже має тисячі клієнтів послуг за двома останніми планами.

  Компанія Google Fiber уже надає доступ до Інтернету на швидкості 20 Gig таким організаціям, як Університет Міссурі – Канзас-Сіті та United Way в окрузі Юта, але вже до кінця року планує запропонувати аналогічну послугу також і приватним клієнтам.

  Для цього GFiber «запустить технологію Nokia 25G PON, яка дозволить нашим клієнтам подолати бар’єр у 10 Gig, який був обмеженням існуючих архітектур». Примітно, що ця технологія «забезпечує енергоефективне десятикратне збільшення швидкості без необхідності заміни будь-яких ділянок підземних оптико-волоконних ліній». Іншою важливою частиною послуги 20 Gig є попередня сертифікація маршрутизатора Wi-Fi 7 для клієнтів.

  Пропозиція послуги 20 Gig є частиною програми GFiber Labs, про яку було оголошено у вересні, аби дослідити, «що можливо зробити для інтернету». Це також буде вважатися пропозицією раннього доступу, доступність якої обмежена «невеликою групою клієнтів GFiber в обраних регіонах».

  Джерело: https://mediasat.info/