Перейти к содержимому
Главная страница » Cisco не обмежилась санкціями проти росії та білорусі

Cisco не обмежилась санкціями проти росії та білорусі

    Українська філія Cisco Systems Inc до санкцій американського виробника мережевого обладнання проти рф та білорусі додає свої дії на підтримку України і українських клієнтів.

    Про це написав регіональний менеджер Cisco в Україні Сергій Мартинчук на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook. Він назвав заходи своєї компанії, спрямовані на підтримку України та українців, що вже розпочаті.

    Компанія збільшить допомогу у захисті організацій в Україні від кібератак та надасть українському уряду підтримку у захисті інфраструктури. «Команда Talos вже розгорнула роботи щодо моніторингу ландшафту, пошуку зловмисників і розгортання засобів захисту, та відкрито ділиться своїми висновками, що є важливим для підтримки безпеки», – зазначив регіональний менеджер Cisco в Україні.

    Для клієнтів в Україні Cisco обіцяє автоматично та безкоштовно поновлювати ліцензії на своє програмне забезпечення та послуги. А також надасть безкоштовно строком на один рік можливість користування Cisco Webex, а також продуктами з безпеки DUO + AMP + Umbrella строком від 6 до 12 місяців. «Більше безкоштовних сервісів на підході», – обіцяє Сергій Мартинчук.

    Нагадаємо, американський виробник мережевого обладнання Cisco Systems Inc призупинив усі бізнес-операції в росії та білорусі через вторгнення в Україну. «Cisco припиняє всі бізнес-операції в росії та білорусі та продовжуватиме приділяти увагу підтримці наших українських співробітників, клієнтів та партнерів, надаючи гуманітарну допомогу та активізуючи наші зусилля щодо захисту організацій в Україні від кіберзагроз. Ми підтримуємо Україну та засуджуємо цю невиправдану війну», – ідеться в листі керівництва компанії до співробітників.