Перейти до вмісту
Главная страница » AMD пропонує обчислювальні та адаптивні рішення для 5G

AMD пропонує обчислювальні та адаптивні рішення для 5G

  Компанія AMD анонсувала розширення своєї екосистеми партнерів у сфері 5G, а також представила нові можливості тестування і 5G-продукти.

  Серед новинок:

  • Лабораторія тестувань телекомунікаційних рішень. AMD створює нову лабораторію тестувань телекомунікаційних рішень, щоб допомогти операторам і провайдерам телекомунікаційних послуг тестувати, перевіряти й масштабувати їхні комплексні обчислювальні рішення, застосовуючи потужність та продуктивність останніх процесорів AMD, адаптивні SoC, SmartNICs, FPGA і DPU.
  • Розширення портфоліо Zynq UltraScale+. AMD анонсує розширення сімейства Zynq UltraScale+ RFSoC DFE двома новими пристроями — Zynq UltraScale+ ZU63DR та ZU64DR. Вони сприятимуть зростанню і розгортанню радіостанцій 4G/5G на світових ринках, де є потреба у бюджетних рішеннях із високою потужністю та ефективністю для поліпшення бездротового зв’язку.
  • Розвиток екосистеми партнерів AMD спільно з Nokia. Екосистема партнерів AMD у сфері бездротового зв’язку торік зросла вдвічі завдяки інтеграції продуктових лінійок AMD і Xilinx. AMD анонсує розширення співпраці з Nokia, надаючи сервери на базі процесорів AMD EPYC четвертого покоління для рішень Nokia Cloud RAN. Це допоможе провайдерам телекомунікаційних послуг досягти цілей у сфері продуктивності та енергоефективності.

  AMD на MWC 2023

  Під час виставки MWC 2023 компанія AMD презентувала сімейство Zynq UltraScale+ RFSoC DFE, останні системи на базі процесорів AMD EPYC четвертого покоління, а також представила екосистему партнерів у сфері телекомунікацій із демонстраціями на стенді — понад 18 партнерів у галузях технологій і радіозв’язку.

  Zynq UltraScale+ RFSoC ZU63DR спеціально націлений на додатки з чотирма передачами та чотирма прийомниками (4T4R), а також дводіапазонним радіопристроєм початкового рівня O-RAN (O-RU). Zynq UltraScale+ RFSoC ZU64DR призначений для восьми додатків O-RU для передачі та восьми прийомів (8T8R) з використанням опції split-8 3-го покоління партнерського проекту (3GPP), яка підтримує альтернативні та застарілі архітектури радіоблоків.

  Обидва пристрої RFSoC використовують глибоку інтеграцію DFE, доступну у флагманському пристрої Zynq UltraScale+ RFSoC ZU67DR, і очікується, що повне виробництво буде налагоджено в другому кварталі 2023 року.

  Партнери екосистеми 5G, які демонструють радіорішення з AMD, включають: Abside, Astrome, AW2S, CellXica, Comba, Fujitsu, Mavenir, NEC, Solid, Tejas, Ulak, Viettel, VVDN і Zlink.

  Джерело: https://expert.com.ua/