Перейти до вмісту
Главная страница » Європейські оператори збільшили ставки для українців

Європейські оператори збільшили ставки для українців

  На початку 2023 року іноземні мобільні оператори переглянули ставки для українських абонентів у бік збільшення. Тому нову Спільну заяву про координацію зусиль для забезпечення доступного роумінгу для українців у ЄС підписано операторами вже з урахуванням цих змін.

  «Після повномасштабного вторгнення ми надали нашим абонентам можливість користуватися мобільним зв’язком у роумінгу без додаткової плати, оплачуючи лише свої українські тарифи. Це було тимчасове рішення, яке передбачало відмову від доходів як з нашого боку, так і з боку наших зарубіжних партнерів заради того, щоб наші громадяни залишалися на зв’язку далеко від своїх домівок, — вказують у «Vodafone Україна». — Отже, підписання заяви закріпило наші домовленості, досягнуті з операторами. Це було тимчасове рішення, життєво необхідне в критичний момент».

  У компанії зазначають, що пільгові умови, які надавали роумінг-партнери, діяли до кінця 2022 року. На 2023-й іноземні оператори переглянули ставки для українських абонентів у бік збільшення. Тому нову заяву підписано операторами вже з урахуванням цих змін.

  У більшості тарифів доступний роумінг і надалі надається безкоштовно у подарунок за умови підключеного пакета послуг для абонентів передоплати і сплаченого рахунку для контрактних і бізнес-абонентів, для деяких тарифів послуга надається за помірну плату 50 грн.

  У оператора lifecell теж підтвердили, що ще від початку війни багато партнерів підтримали українських операторів. Завдяки цій підтримці вони продовжують надавати спеціальні умови роумінгу для наших абонентів.

  У 2023 році lifecell подовжив термін дії акції «Гігабайти без кордонів», яка діє у 32 країнах. У рамках цієї акції тарифні гігабайти українського пакета послуг lifecell можуть бути використані у роумінгу. У тарифах із безлімітним Інтернетом оператор нараховує певний обсяг Інтернету для використання за кордоном.

  Джерело: https://expert.com.ua/