Перейти до вмісту
Главная страница » Федоров анонсував проєкти цифровізації, які будуть здійснені найближчим часом

Федоров анонсував проєкти цифровізації, які будуть здійснені найближчим часом

  Віцепрем’єр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністр цифрової трансформації  Михайло Федоров.назвав основні проєкти з цифровізації, які будуть реалізовані найближчим часом.

  Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це він сказав під час виступу на всеукраїнському антикорупційному форумі «Доброчесність – майбутнє української державності».

  «Які наші найбільш важливі наступні кроки? Це впровадження електронного акцизу – вже прийнятий законопроєкт. Це автоматизація послуг для моряків – ми вже зробили багато в цьому напрямку і залишилось небагато, щоб закінчити цей процес», – розповів Федоров.

  Він додав, що Мінцифри працює над запуском послуги з розмитнення автомобілів через «Дію».

  «Ми хочемо показати, що відбудеться на митниці, якщо прибрати людський фактор. Якщо зробити так, щоб митник взагалі не впливав на ситуацію, а рішення щодо ціни розмитнення авто приймались суто по фіксованих критеріях», – пояснив віцепрем’єр.

  Як повідомляв Укрінформ, у Міністерстві цифрової трансформації розробили платформу Дія.Engine, яка дозволить державним органам створювати публічні реєстри та полегшить управління ними.

  Джерело: https://www.ukrinform.ua/