Перейти до вмісту
Главная страница » Українці все частіше використовують eSIM – у чому причина?

Українці все частіше використовують eSIM – у чому причина?

  У перший рік повномасштабної війни українці стали значно частіше купувати мобільні номери без фізичної SIM-картки. Це стало можливим завдяки впровадженню електронних SIM-карт, або eSIM, які забезпечують можливість зв’язку без необхідності у фізичній SIM-картці. Зокрема, користувачі з окупованих територій та родини, що перебувають за кордоном, з задоволенням скористалися цією можливістю, щоб залишатися на зв’язку зі своїми близькими.

  За даними компанії lifecell, попит на eSIM у 2022 році зріс у п’ять разів порівняно з попереднім роком. Пік попиту на цифрові SIM-картки припав на березень, коли з 4 по 7 березня до мережі lifecell приєдналося у 25 разів більше нових абонентів, ніж за аналогічний період попереднього року. Також, трафік з Херсонської області на сайті lifecell віддаленого замовлення перевищив звичайний рівень в 44 рази на початку весни, адже тоді lifecell лишався єдиним оператором зв’язку в Херсоні та області. За таких обставин можливість придбання українського номера з використанням eSIM стала дійсно порятунком для тих, хто опинився в окупації.

  Минулого року цифрові SIM-картки стали другим за популярністю каналом, який обирали нові абоненти lifecell після купівлі фізичних SIM-карток в офлайн-точках продажу. Кожний десятий абонент у 2022-му під’єднався до мережі lifecell з використанням eSIM. Під час масштабних відключень електроенергії, також спостерігалося збільшення попиту на електронні SIM-картки. Зокрема, у листопаді та грудні минулого року попит на цифрові SIM-картки був вдвічі більший, ніж в інших місяцях 2022 року.

  У 2022 році український оператор зв’язку lifecell зафіксував зростання попиту на eSIM з-за кордону. Це пов’язано з можливістю придбати український номер та скористатися послугами українського оператора для багатьох українців, які вимушено залишили свої домівки та виїхали за межі країни через війну.

  У порівнянні з 2021 роком, доля проданих цифрових SIM за кордоном у 2022 році зросла вдвічі та склала 22%. Значно змінилася і географія продажів: найбільше абонентів, що придбали eSIM від lifecell, зареєстровано в Туреччині, Польщі та Німеччині.

  Попит на цифрові SIM зростає з кожним роком, адже такі послуги дозволяють користувачам забути про пошук офлайн-точок продажу та складні процедури заміни SIM-карт. Війна ще більше підсилює цей тренд, оскільки eSIM надають багато переваг, зокрема:

  • легкість та швидкість процедури придбання eSIM чи заміни SIM на eSIM;
  • захист від фізичних пошкоджень;
  • безпека у разі втрати смартфона, оскільки зловмисник не зможе скористатися цифровою SIM;
  • можливість використання кількох eSIM на одному пристрої.

  Усі ці переваги роблять цифрові SIM дуже зручними та безпечними для користувачів у будь-яких умовах, включаючи умови війни.

  Джерело: https://mediasat.info/