Перейти до вмісту
Главная страница » Лондонська підземка отримає 4G та 5G покриття

Лондонська підземка отримає 4G та 5G покриття

  У корпорації Transport for London (TfL) оприлюднили плани, пов’язані із забезпеченням до весни 2024 року покриття сигналом мобільних мереж 4G та 5G приблизно 40 станцій Лондонського метрополітену. Ця ініціатива спрямована на покращення можливостей доступу до інтернету пасажирам метро, особливо тим з них, хто їде по лінії Елізабет чи певних ділянках Північної лінії.

  До кінця поточного року високошвидкісне мобільне покриття буде доступним на станціях Бонд-Стріт, Тотенгем-Корт-Роуд, Фаррінґдон та Ліверпуль-Стріт на лінії Елізабет. Навесні наступного року мобільне покриття у стандарті 4G матимуть всі станції та тунельні ділянки лінії, включаючи такі станції як Вайтчепел, Стратфорд, Канарі-Ворф, Кастем-Гауз і Вулвіч.

  Окремі ділянки Північної лінії між станціями Морнінгтон-Кресент і Арчвей вже мають покриття мережею високошвидкісного мобільного зв’язку. В майбутньому планується розширити покриття на ділянки між станціями Тоттенгем-Корт-Роуд/Юстон і Камден Таун.

  4G та 5G покриття - Лондонське метро

  Реалізацією програми покращення зв’язку за дорученням TfL займеться телекомунікаційна компанія Boldyn Networks. План передбачає додавання покриття 5G до ділянок мережі Лондонського метро, які вже мають підключення 4G, – таких, наприклад, як лінія Джубілі. Крім того, найближчим часом очікується, що можливість доступу до 5G  також з’явиться на лінії Вікторія, Центральній лінії, лінії Дістрікт та і лініях Лондонської Надземки – мережі міської та приміської електрички британської столиці.

  Енді Лорд, уповноважений з питань транспорту Лондона, висловив свою прихильність до програми та її мети – забезпечити пасажирам доступ до сучасного зв’язку та можливість отримувати актуальну інформацію про поїздку під час використання мережі метро. TfL прагне забезпечити покриття мобільним зв’язком приблизно 80% станцій метро до кінця 2024 року.

  Наразі мобільне покриття охоплює 18 зі 121 підземної станції Лондонського метрополітену, що становить трохи більше ніж 10% від загальної кількості станцій. Мобільним зв’язком охоплено трохи менше половини станцій мережі на Центральній, Північній лініях та лінії Джубілі.

  В TfL очікують, що до кінця 2024 року мобільне покриття охопить 80% від загальної кількості станцій Лондонського метрополітену (включаючи Лондонську Надземку). Тобто, 215-220 із 272 станцій.

  Мобільне покриття мережі Лондонського метрополітену забезпечує Boldyn Networks, раніше відома як BAI Communications, в рамках 20-тирічної концесії на телекомунікаційні послуги, передбачені проєктом TfL «Підключений Лондон». Вона співпрацює з чотирма британськими операторами мобільного зв’язку – Three UK, EE, Vodafone та Virgin Media O2.

  Джерело: https://mediasat.info/