Перейти до вмісту
Главная страница » Компанія CISCO знищила своє обладнання на $24 млн, яке призначалося для продажу росії

Компанія CISCO знищила своє обладнання на $24 млн, яке призначалося для продажу росії

    Американський розробник мережного обладнання та програмного забезпечення Cisco Systems у січні «фізично знищив» свої матеріально-виробничі запаси в Росії на суму 1,86 млрд рублів ($24 млн) через припинення продажів продукції в Росії. Про це повідомив ТАРС із посиланням на бухгалтерську звітність російської юрособи Cisco.

    “Матеріально-виробничі запаси були фізично знищені в січні 2023 р., у зв’язку з чим станом на 31 грудня 2022 р. було нараховано резерв під зниження вартості в повній сумі вартості запасів – $24 млн (1,864 млрд руб)”, – говориться в документи.

    Уточнюється, що знищенню підлягали експлуатаційні запчастини, куплені за договором з нідерландською структурою — Cisco Systems International B.V., а також IT-обладнання. Крім цього, було знищено майно російського підрозділу Cisco на 1 млн руб., У тому числі транспортні засоби, офісні меблі, техніка та демонстраційне обладнання.

    Cisco Systems оголосила про припинення всіх продажів у Росії у березні 2022 року, після повномасштабного вторгнення РФ до України. У червні стало відомо про намір компанії повністю піти з російського та білоруського ринків.

    Джерело: https://processer.media/