Перейти до вмісту
Главная страница » «Київстар» надаватиме послуги супутникового інтернету OneWeb в Україні

«Київстар» надаватиме послуги супутникового інтернету OneWeb в Україні

  «Київстар» стане офіційним представником британської OneWeb в Україні та надаватиме послуг супутникового інтернету.

  Національний оператор мобільного зв’язку «Київстар» буде офіційним представником британської компанії OneWeb в Україні та зможе надавати послуги високошвидкісного супутникового інтернету. Про це повідомив B2B-директор «Київстар» Костянтин Вечір під час Business Wisdom Summit, передає Інтерфакс-Україна.

  «Зараз ми тестуємо з деякими силовими структурами технології OneWeb. Ми будемо офіційним представником компанії в Україні. Також зможемо пропонувати ці послуги бізнесу», – розповів Вечір.

  Він пояснив, що OneWeb має власне супутникове угрупування, яке здатне забезпечувати високошвидкісний супутниковий інтернет навіть у нестандартних умовах. Це стане альтернативою послугам оператора Starlink від компанії SpaceX.

  У березні 2023 року материнська група VEON, якій належить «Київстар», уклала угоду з OneWeb про інтеграцію її супутникових послуг із наземними мережами. Британська компанія вже має на орбіті групу з близько 550 супутників і планує розширювати її за допомогою ракет SpaceX.

  На сьогодні британська компанія вже має близько 550 супутників на низькій навколоземній орбіті та планує запустити ще десятки за допомогою ракет компанії SpaceX, яка належить Ілону Маску.

  Джерело: https://mediasat.info/