Перейти до вмісту
Главная страница » Київстар виводить з експлуатації застарілі сервіси на базі технологій ADSL та xDSL: що робити бізнесу?

Київстар виводить з експлуатації застарілі сервіси на базі технологій ADSL та xDSL: що робити бізнесу?

  Київстар, найбільший український оператор зв’язку, виводить з експлуатації застарілі сервіси на базі технологій ADSL та xDSL. Це означає, що з 16 жовтня 2023 року компанія припинить надання послуг телефонного фіксованого зв’язку, передачі даних та фіксованого (проводового) доступу до інтернету за цими технологіями.

  Чому Київстар відмовляється від застарілих сервісів?

  Компанія пояснює це тим, що технології ADSL та xDSL є застарілими й не можуть забезпечити необхідну якість інтернет-послуг. Також мережі, побудовані за цими стандартами, більш вразливі до пошкоджень, зокрема, через крадіжку мідного кабелю.

  Детально про причини відмови від застарілих сервісів:

  • Низька швидкість передачі даних: споживачі ADSL і xDSL нерідко стикаються з низькою швидкістю інтернету через обмежену пропускну спроможність мідних кабелів.
  • Пошкодження мереж та крадіжки: крадіжка мідних кабелів призводить до перебоїв у наданні послуг і негативно впливали на досвід користувачів.
  • Відсутність потенціалу: технології ADSL та xDSL вже не мають перспектив для подальшого розвитку та модернізації.

  Що робити бізнесу, який користується застарілими сервісами?

  Бізнесу, який користується застарілими сервісами, слід звернутися до Київстару для обговорення умов та можливостей переходу до послуг на базі нових технологій. Це можна зробити через персонального менеджера або за номером 0800300000.

  «У разі відсутності відповідного звернення чи технічної можливості переходу надання послуги буде припинено з 16 жовтня 2023 року», – йдеться у повідомленні оператора.

  Джерело: https://mediasat.info/