Перейти до вмісту
Главная страница » Гігабітний інтернет від компанії «Інформаційні технології»

Гігабітний інтернет від компанії «Інформаційні технології»

  Інтернет давно вже став частиною побуту, джерелом інформації, способом зв’язку, дозвілля.

  Тому не дивно, що вимоги до цих послуг стають більш високими. Працювати віддалено чи навчатися дистанційно, грати в сучасні онлайн-ігри, завантажувати відео чи дивитися фільми в найкращій якості — усе це вимагає швидкісного інтернету.

  Гігабітний інтернет сприяє багатозадачності: усі члени родини можуть користуватися ним одночасно, без «зависань» і погіршення якості зв’язку. Компанія «Інформаційні технології» пропонує послуги з підключення швидкісного інтернету в Києві на комфортних умовах.

  Gigabit Ethernet: характеристика

  Gigabit Ethernet (GbE) у комп’ютерній мережі — це набір технологій для передачі інтернету зі швидкістю 1 Гбіт/с. Він використовується з 1999 року, поступово витісняючи стандартні пакети Fast Ethernet зі швидкістю 100 Мбіт/с. Характеристики GbE описуються протоколом IEEE 802.3ab.

  Для передачі даних зі швидкістю 1 Гбіт/с використовуються спеціальні кабелі:

  • оптоволоконні — кілька оптових волокон, ізольованих одне від одного, у захисній оболонці;
  • багатомодові — оптичні світловоди в маркувальній оболонці;
  • вита пара — скручені між собою ізольовані кабелі.

  Передачу даних зі швидкістю 1 Гбіт/с забезпечує спеціальний роутер, що його надає провайдер.

  Переваги надшвидкісної передачі даних

  Популярність гігабітного інтернету зумовлена його явними перевагами перед звичайним Fast Ethernet:

  1. Відчутно вища швидкість скачування відеофайлів великого розміру й завантажування на інтернет-ресурси та хмарні сервіси — до двох хвилин.
  2. Можливість паралельного підключення великої кількості пристроїв.
  3. Стрім і перегляд відео в режимі Ultra HD.
  4. Відсутність перебоїв під час використання сервісів відеозв’язку (Zoom, Skype, Google Meet). Це дає можливість дистанційно навчатися, працювати чи просто спілкуватися з друзями і родичами, які перебувають за багато тисяч кілометрів від співрозмовника.
  5. Можливість грати у «важкі» ігри із хмарних серверів.

  Підключити гігабіт можна, якщо на вашому комп’ютері встановлена операційна система Windows 7 і вище, а також за допомогою адаптера на 1 Гбіт/с (передбачений у всіх сучасних пристроях) та ССД-диска.

  Гігабіт у компанії «Інформаційні технології»

  Компанія «Інформаційні технології» — київський інтернет-провайдер, серед послуг якого є підключення гігабітного інтернету. До вартості підключення входить спеціальний роутер та оптоволоконний кабель (10 м). Гігабітний тариф передбачає максимальний пакет каналів телебачення IPTV. Підключайте гігабіт і насолоджуйтеся перевагами надшвидкісного інтернету!

  Джерело: https://expert.com.ua/