Перейти до вмісту
Главная страница » АМКУ виявив підстави для заборони продажу lifecell французькому мільярдеру

АМКУ виявив підстави для заборони продажу lifecell французькому мільярдеру

  Антимонопольний комітет України (АМКУ) повідомив, що 7 березня дозволив французькій компанії DVL Telecom набути контроль над кіпрською Datagroup Holding Limited. Водночас під час розгляду заяв щодо набуття DVL Telecom контролю над українським телекомунікаційним оператором «Лайфселл» та компаніями «Глобал Білгі» та «Укртауер», які входять до групи lifecell, АМКУ виявив підстави для заборони цієї угоди.

  «Комітет виявив підстави для заборони купівлі “Лайфселл” і “Укртауер” компанією DVL Telecom. Відтак, продаж компанії “Глобал Білгі”, яка входить до тієї самої транзакції, також не може бути погоджений на даному етапі», – йдеться у повідомленні АМКУ.

  Крім того, відомство визнало за необхідне провести перевірку відносин контролю учасників концентрації, зокрема групи lifecell та її материнської структури Turkcell, з особою, до якої застосовано персональні санкції Радою національної безпеки й оборони України.

  «Під час розгляду заяв щодо набуття DVL Telecom контролю над групою lifecell виникла необхідність перевірити відносини контролю учасників угоди з санкційованою особою», – пояснили в АМКУ.

  Відомство не уточнило, про яку саме фізичну особу йдеться та які конкретно санкції до неї застосовано. Водночас зазначається, що для прийняття рішення буде проведена належна перевірка.

  Таким чином, Комітет розпочав ретельну перевірку можливих наслідків потенційної угоди між DVL Telecom та lifecell перед тим, як ухвалювати остаточне рішення щодо її схвалення або заборони.

  Власником DVL Telecom, яка має намір придбати активи телекомунікаційного оператора lifecell, є французький мільярдер Ксав’є Ньєль.

  Джерело: https://mediasat.info/